Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Nikah Fidanları
Nikah fidanları, düğün ve cemiyetlerinizde eş,dost ve akrabalarınıza verilecek en uzun ömürlü hediyelerden biridir. Geçici sevimli şekerler yerine, mutluluğunuzu sizinle birlikte hatırlata bilecek çam ve benzeri fidanları sevdiklerinizle paylaşın.

Mutluluğunuza yeşillik katacak unutulmaz zamanlar için nikah fidanlarımıza göz atmış mıydınız? Düğün, nikah cemiyet ve organizasyonlarda akıllarda yer etmek ve çok daha fazla uzun süre akılda kalmak için nikah fidanı konseptine yönelin. Nikah fidanı olarak kullanabileceğiniz tüm fidan çeşitlerimiz burada!

Hangi fidanlar hediyelik olabilir?

Bu durum tamamiyle sizin bütçeniz ile alakalı bir durumdur. Genel geçer kurallar dahilinde mantıklı olan insanların ellerinde ve hatta çantalarında taşıyabileceği küçük saksılı şirin nikah fidanlarını kullanmanız daha mantıklı olacaktır.

Bununla birlikte daha büyük etkiler bırakmak, daha özel tür nikah fidanlarını daha büyük saksılarda hediye etmenizi gerektirir. Bütçeniz ile ilgili çok fazla sorununuz yoksa daha büyük ve daha gösterişli süslenmiş fidanlar ile akıllarda yer edebilirsiniz.

Hediye edilebilecek nikah çamları

Leylandi
Goldrider
limon selvi
Smargat mazı
Arizona
Blue Arrow
Ellwoodii

Hediye edilebilecek yapraklı fidanlar

Taflan
Kartopu
Defne
Şimşir
Nandina

 

Yukarıda belirtilen ürünler stoplarımızda satışta ürünler olup çok daha fazla çeşit yer almaktadır. Fidan çamı hediye ederken dikkat edilmesi gereken husus tam anlamıyla bütçe ile ilgilidir. Her fidan süslenerek hediye edilebilir hale getirilebilir. Başta da belirttiğimiz gibi bütçeye fazla zarar vermek istemeyen müşterilerimiz için genelde daha ufak potlarda yüksek adetlerde ürettiğimiz ürünlerden tavsiye etmekteyiz.

Home
Hesabım
Sepet
Arama
Alışveriş Sepeti 0

Sepetiniz boş.