Sorularınıza Cevap Bulamanız mı?
Bize Yazın

Ürünler nerede üretiliyor?

Ürünlerimiz Sakarya/Sapanca Bölgesinde üretilmektedir.

Ürünlerinizde garanti var mı?

Ürünlerimizi kendimiz yetiştirmemize rağmen ağaçlara garanti verememekteyiz. Enfidan olarak tarafımızdan kaynaklanan/kaynaklanabilecek olan sorunlar her zaman bizim sorumluluğumuzdadır.En iyi şartlarda bakımı yapılan fidanlarımız müşteriye teslim edildiğinde müşteri tarafından herhangi olumsuz bir durum tamamiyle müşteriye aittir.

Ürünleri siz mi üretiyorsunuz?

Sakarya Sapanca Bölgesinde Yaklaşık 20 Dönüm arazi içerisinde üretim yapmaktayız.. Bir çok ürünü kendimiz üretmemize rağmen çeşitliliği arttırmak adına bazı ürünleri diğer üretici arkadaşlarımızdan tedarik edebilmekteyiz.

Bahçenizden Perakende Alım Yapabilir miyiz?

Site üzerindeki ürünlerimizde belirtilen adetler ve bu adetlere göre belirlenen fiyatlarda bahçemize gelerek alışveriş yapabilir adetlere bağımlı kalmadan dilediğiniz adetlerde aynı fiyatlardan alışveriş yapabilirsiniz.

Toptan ve Perakende sipariş arasında ne fark var

Toptan ürünler için belirlenen fiyatlar, minimum alım adetleri ve yerinden teslim alma şartları ile sınırlıdır. Perakende (kargo ile gönderilebilir) ürünler kargo ve hazırlama masrafları içerisine dahil edilerek bahçeye teslim fiyatları yazılır.

Parça yük nedir?

Parça yük, beğendiğiniz ürünler aracı doldurmadığında nakliyenin yüksek rakamlara ulaşmaması için uygulanır. Örnek olarak; ürünlerimiz kamyonun bir kapağını doldurabiliyorsa biz nakliyeciye diğer kapaklara yük almasını bize sadece bir kapak parça yüklük yer bırakmasını isteriz. Böylelikle ödenmesi gereken nakliye ücreti aynı oranda düşecektir.

Toptan ürünlerde nakliye ayarlaması nasıl yapılıyor?

Toptan ürünlerde nakliye alıcıya aittir. Enfidan olarak bizim hizmetimiz nakliyeyi ayarlamak ve ürünü araca yüklemektir. Alıcı nakliyeyi kendi bulacağı gibi bizden yardım isteyerek bizim bulmamızı da isteyebilir. Talep edildiğinde nakliyeyi temin edebilmekteyiz.

Kapıda ödemeniz neden yok?

Kapıda ödemeli gönderimlermizde müşterilimizin bazıları ürünleri v geçmelerinden dolayı teslim almamaktadır. Yüksek adet alımlarda kargonun hazırlanması,paketlenmesi ve kargo ücretleri yüksek ve zahmetli olduğundan teslim alınmayan ürünlerde firmamız ciddi sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunları yaşamamk için kapıda ödeme seçeneğini kaldırmış bulunmaktayız.

Karta taksit yapıyor musunuz?

İyzico ödeme sistemini kullanmaktayız. Bu sistem üzerinde kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde belirlenen vade farkları ile birlikte kredi kartına taksit yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme güvenli mi?

Kredi kartı ile ödeme sistemimiz yüksek güvenlikli şifreleme ile yapılmakta olup resmidir.
Home
Hesabım
Sepet
Arama
Alışveriş Sepeti 0

Sepetiniz boş.