Sorularınıza Cevap Bulamanız mı?
Bize Yazın

Kargo gönderimi nasıl yapılır?

Kargo gönderimleri, sadece Kargoluk ürünler kategorisi ile sınırlıdır. Kargolanabilecek ürünler haricindeki tüm ürünler ve bu ürünlerin fiyatları toptan ve yerinden satış fiyatlarıdır.

Kargo kaç günde gelir?

Ürünlerin kargoya teslimatı, ürünlerin büyüklüğüne ve çokluğuna göre değişir. Kargoluk ürünlerde verilen siparişler saat 3 ten önce ise aynı gne yetişir ve 2 iş günü içerisinde elinizde olur.

Kargo ücretleri kime ait?

Kargonalabilecek ürünler için belirlenen kargo ücreti 15 TL`dir. 200 tl ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Kargo ya konu olan ürünler sadece “Kargoluk Ürünler” kategorisi ile sınırlı olup diğer kategorilerde bulunan ürünlerin fiyatları yerinden teslim fiyatlara göre ayarlanmıştır.

Kargoda bitkilere zarar geliyor mu?

Bitkilerin muhafazası kutularda yaprak ve dallarına herhangi bir sorun yaşatmayacak şekilde dizimini yapılmaktadır. Kargo size ulaşana kadar bitkilerin sorumluluğu bize aittir.

Toptan ve Perakende sipariş arasında ne fark var

Toptan ürünler için belirlenen fiyatlar, minimum alım adetleri ve yerinden teslim alma şartları ile sınırlıdır. Perakende (kargo ile gönderilebilir) ürünler kargo ve hazırlama masrafları içerisine dahil edilerek bahçeye teslim fiyatları yazılır.

Parça yük nedir?

Parça yük, beğendiğiniz ürünler aracı doldurmadığında nakliyenin yüksek rakamlara ulaşmaması için uygulanır. Örnek olarak; ürünlerimiz kamyonun bir kapağını doldurabiliyorsa biz nakliyeciye diğer kapaklara yük almasını bize sadece bir kapak parça yüklük yer bırakmasını isteriz. Böylelikle ödenmesi gereken nakliye ücreti aynı oranda düşecektir.

Toptan ürünlerde nakliye ayarlaması nasıl yapılıyor?

Toptan ürünlerde nakliye alıcıya aittir. Enfidan olarak bizim hizmetimiz nakliyeyi ayarlamak ve ürünü araca yüklemektir. Alıcı nakliyeyi kendi bulacağı gibi bizden yardım isteyerek bizim bulmamızı da isteyebilir. Talep edildiğinde nakliyeyi temin edebilmekteyiz.

Kapıda ödemeniz neden yok?

Kapıda ödemeli gönderimlermizde müşterilimizin bazıları ürünleri v geçmelerinden dolayı teslim almamaktadır. Yüksek adet alımlarda kargonun hazırlanması,paketlenmesi ve kargo ücretleri yüksek ve zahmetli olduğundan teslim alınmayan ürünlerde firmamız ciddi sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunları yaşamamk için kapıda ödeme seçeneğini kaldırmış bulunmaktayız.

Karta taksit yapıyor musunuz?

İyzico ödeme sistemini kullanmaktayız. Bu sistem üzerinde kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde belirlenen vade farkları ile birlikte kredi kartına taksit yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme güvenli mi?

Kredi kartı ile ödeme sistemimiz yüksek güvenlikli şifreleme ile yapılmakta olup resmidir.
Home
Hesabım
Sepet
Arama
Alışveriş Sepeti 0

Sepetiniz boş.