Japon kurtbağrı fiyat

Japon kurtbağrı fiyatı nedir? Bugün sizlere hem japon kurtbağrı hemde fiyatı hakkında merak ettiğiniz cevapsız sorularına cevap olmak adına bu yazımızda birçok bilgiyi derledik. İşte detaylar..

Çoğumuz artık günlük yaşantının vermiş olduğu stresden uzaklaşmak için bahçelerimizde fidanlar ve normal bir uğraş içerisinde stresimizi atmaya çalışıyoruz. Durum böyle olunca hepimiz hem çit hem çalı olarak bitki arayışına girdik. Hem çevreden kendimizi gizlememiz için hemde gürültü ve rüzgar sesine karşı duvar örmek için. Durum böyle olunca bazı bitki türleri dikkatimizi çekiyor. Bunlardan birisi ise Japon kurtbağrı oluyor.

Japon kurtbağrı nedir?

Japon kurtbağrı yüksek çit bitkisi olarak kullanılabiliyor. Genelde 2-4 mt üstüne 7-10 metreye kadar uzayabiliyor. Güzel bir kokuya sahip olmasından dolayı yer aldığı ortama çok güzel koku yayıyor. Kuraklığa karşı çok fazla dayanıklı olmasından dolayı az su ile çok güzel yetişebilir. Özellikle kullananların ilk yorumu çok güzel rüzgar kesme özelliği olarak biliniyor. Hem saksıda hem toprakta yetişebiliyor. Ancak toprağın biraz elverişli olması gerekiyor. Tüm mevsim yeşil kalabilen kurtbağrı geniş yapraklara sahiptir.

Japon kurtbağrı fiyatı nedir?

Bahçe ve peyzaj alanlarında kullanmış olduğumuz, kurtbağrı çit bitkisinin fiyatı ne kadar diye soracak olursanız eğer, sizler için derinlemesine bir araştırma yaptık. Hem fidancılar hemde internet sitelerinde tüm fiyatları karıştırıp, ortalama bir fiyat belirledik. Japon kurtbağrı bitkisinin ortalama fiyatı 9 TL oluyor.

Bahçemizde Sarı Gül Yaprakları

Bahçemizdeki sarı gül yaprakları aslında bize alarmdır. Bahçemizi sağlığına kavuşturmamız gerektiğinin bir işaretidir. Gül yapraklarının sarıya dönmesinin birçok sebebi olabilir.…

Güller Nasıl Kesilir?

Çiçeklerinizi budamak daha sağlıklı büyümesine ve hastalıklara yakalanma oranını en aza düşürür. Gelin birlikte çiçeklerimizi nasıl budayacağımıza bakalım. İhtiyacınız olan…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Home
Hesabım
Sepet
Arama
Alışveriş Sepeti 0

Sepetiniz boş.